Image Alt

Pedicure

  /    /  Pedicure

PEDICURE

Piękne i zadbane stopy to efekt dobrze wykonanego pedicure który jest zabiegiem kompleksowym, do którego wykonania potrzebne jest doświadczenie. W naszym salonie zdecydowałyśmy się rozgraniczyć ten zabieg na dwa rodzaje: pedicure z malowaniem klasycznym lub hybrydowym przy którym stylizujemy tylko płytkę paznokcia oraz pełen pedicure który zawiera także frezowanie podeszwy stóp.

Przy pełnym pedicure na początku delikatnie zmiękczamy skóre stopy. Następnie opracowujemy podeszwę stopy za pomocą tarki i frezarki z nakładkami ściernymi z odpowiednio dobraną gradacją przez co pozbywamy się zrogowaciałego naskórka. Po tym etapie przechodzimy do opracowania płytki paznokci oraz skórek. Zabieg kończy delikatny peeling i krem.

W stylizacji w której użyjemy lakieru hybrydowego jesteśmy w stanie delikatnie wygładzić ubytki w płytce i wyrównać jej powierzchnię, dzięki czemu finalna stylizacja będzie jednolicie gładką taflą. Świetnie zabezpiecza to płytkę przed uszkodzeniami mechanicznymi, do tego stylizacja wykonana w pięknych kolorach, z użyciem różnych pyłków i efektów da gwarantowany piękny efekt na kilka tygodni.