Image Alt

Depilacja woskiem Lycon

  /    /  Depilacja woskiem Lycon

DEPILACJA WOSKIEM LYCON

Australijski wosk Lycon zasadniczo różni się od wosków klasycznych. Dzięki zawartości  naturalnych składników depilacja Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły. 

Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Doskonale sprawdza się  również w takich miejscach jak nogi, ręce oraz plecy. 

Lycon Hot Wax to innowacyjny wosk, dzięki któremu możliwe jest pozbycie się nawet 1 mm włosków. Są one szczególnie polecane do depilacji Lycon twarzy, pach i bikini. Natomiast Lycon Strip Wax to miękki wosk, który idealnie nadaje się do usuwania włosów przynajmniej 2 mm. Polecany jest do depilacji większych powierzchni jak np. plecy, nogi, czy ręce. Rekomendowany jest ze względu na łatwą aplikację, mocny chwyt, brak lepkich pozostałości oraz dużą ekonomiczność. 

Niska bolesność depilacji Lycon wynika z tego, że wosk nie ciągnie i nie podrażnia skóry.

 

Przygotowanie do zabiegu:

Przed depilacją Lycon na pewno warto wykonać dokładny peeling całego ciała. Peeling przed depilacją Lycon powinno się wykonać na 2-3 dni przed planowanym zabiegiem. Usunięcie martwego naskórka sprawi, że włoski będą podniesione