Poznaj Nasz TEAM

Salon powstał z myślą o klientach, którzy cenią sobie najwyższy poziom usług, fachowość i profesjonalizm oraz bezpieczne warunki higieniczne połączone z przyjemną atmosferą.
Specjalizujemy się w makijażu permanentnym, stylizacji paznokci, rzęs oraz brwi, a także opalaniu natryskowym. Sukcesywnie wzbogacamy  także nasze portfolio o nowe i modne zabiegi.

Mgr Weronika Siwińska

Kosmetolog, linergistka, właścicielka gabinetu. Absolwentka kierunku kosmetologia I stopnia Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu oraz II stopnia Menedżer obiektów SPA & Wellness w WSB. Uczestniczka wielu kursów i mistrzowskich szkoleń. Nieustannie poszerza swoja wiedzę i kwalifikacje u najlepszych specjalistów z całego świata uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz kongresach, co umożliwia jej być na bieżąco z nowościami na rynku. Posiada także uprawnienia pedagogiczne które wykorzystuje prowadząc szkolenia. Regularnie bierze udział w mistrzostwach w stylizacji brwi i rzęs często zajmując miejsca na podium. Dba o piękny wygląd swoich zadowolonych klientek. Oddaje swojej pracy całe serce. Jest to jej hobby, pasja i radość. Z zamiłowaniem i dużym poczuciem estetycznym wykonuje usługi. Specjalizuje się w makijażu permanentnym, stylizacji rzęs i brwi. Z wielką starannością dobiera odpowiednie zabiegi oraz preparaty podczas wizyty u niej. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie pozwala Weronice wykonywać swoją pracę w najlepszy sposób. Wielkie grono zadowolonych i wracających klientek jest tego dowodem.

Natalia Sagan

Kosmetolog, stylistka paznokci. Absolwentka kierunku kosmetologia I i II stopnia Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w stylizacji paznokci. W swojej pracy uwielbia moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem swojej pracy. Swoją wiedzę poszerza różnego rodzaju szkoleniami , targami kosmetycznymi oraz warsztatami. Lubi być na bieżąco. Z przyjemnością wykonuje także zabiegi takie jak naturalna i pudrowa stylizacja brwi. Codziennie się spełnia wykonując swoją pracę, nie da się ukryć, że w swojej pracy daje z siebie bardzo dużo. Sprawia jej to ogromna satysfakcję i daje wiele siły.